cateringlublin.pl

Pod tym adresem internetowym (cateringlublin.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

Często zadawane pytania

1. Jakie domeny są do wynajęcia?

Dzierżawione w Headway strony internetowe są dostępne pod tak zwanymi domenami generycznymi, czyli takimi, które składają się ze słów kluczowych, najczęściej wpisywanych przez internautów szukających usług lokalnych, kosmetyczka Gdynia, księgowa Łódź. Takie adresy znacznie łatwiej zapamiętać, a strony z takimi nazwami są prostsze w pozycjonowaniu.


2. Nie widzę domeny dla swojej firmy? Co możecie dla mnie zrobić?

Powiedz nam, jaki jest główny profil Twojej działalności, a wyszukamy na pewno odpowiednią domenę, zawierającą najważniejsze frazy kluczowe. Po prostu skontaktuj się z nami!


3. Mam już swój serwis internetowy, po co mi kolejna strona?

W sieci od przybytku głowa nie boli, pod warunkiem, że wszystko robione jest z rozsądkiem. Dlatego polecamy posiadanie dwóch, nawet więcej serwisów WWW.


4. Ile kosztuje przedłużenie adresu?

We współpracy z nami takie koszty nie istnieją! Płacisz jedynie miesięczny czynsz za stronęWWW, w którym zawiera się także przedłużenie domeny, hostingu i innych rzeczy, którymi nie musisz się martwić. Żadnych dodatkowych opłat rocznych, żadnych innych formalności na głowie. Jedynie co miesiąc abonament.


5. Jak opracowujecie tekst dla serwisów klientów?

Najważniejszym strony internetowej są jej teksty, a dokładnie ich struktura i język. By zatem stworzyć teksty, potrzebujemy jak najwięcej informacji o Twojej firmie. Tylko w taki sposób znajdziemy kwestie, które zainteresują przyszłych użytkowników. Służy nam do tego analiza wypełnionej ankiety. Resztą zajmiemy się sami: piszemy teksty, by były interesujące dla klientów, ale i spełniały wymogi optymalizacji strony w wyszukiwarce interenetowej. Gwarantujemy teksty dostosowane do stylu Twojej firmy, zalety marketingowe i wysoką jakość językową.


6. Skąd czerpiecie wykorzystane na serwisach ilustracje?

Wykorzystujemy fotografie z największych internetowych baz zdjęć. Naturalnie możesz przekazać nam swoje ilustracje, pod warunkiem że masz do nich pełne prawa autorskie, oraz mają odpowiednią jakość.


7. Co mogę przerobić w opracowanym dla mnie serwisie internetowym?

Dajemy klientowi opracowaną przez nasz zespół stronę z prośbą o zaakceptowanie. Masz 10 dni roboczych na przesłanie wszelkich poprawek. Za darmo poprawimy serwis.


8. Dla kogo skierowana jest propozycja?

Pracujemy głównie (choć nie tylko) dla małych i bardzo małych firm, działających na określonym obszarze geograficznym (np. miasto). Bardzo dużą grupę naszych klientów stanowią także lekarze. To właśnie takie przedsiębiorstwa zazwyczaj potrzebują pomocy w markeitngu, ponieważ nie stać ich na zatrudnienie specjalisty.


9. Czy klient zawsze musi korzystać z domeny Headway?

Klient może posiadać własny swojego serwisu, jaki my zarejestrujemy lub przejmiemy. Headway zawsze musi być abonentem adresu strony.


10. Czy mogę ustawić inną domenę na wynajmowaną stronę?

Tak, jest to możliwe. Na pewno wyjaśnimy, jak to sprawnie zrobić.


11. Kto pisze treści na serwisach?

Za opracowanie treści na serwisy internetowe dla naszych klientów odpowiada profesjonalna redakcja, składająca się z copywriterów – to specjaliści od tworzenia przekazów reklamowych z przeznaczeniem do Internetu.


12. W jaki sposób zgłaszać zmiany na stronie?

Kiedy tylko potrzebujesz zmiany na swojej stronie, wyślij zgłoszenie swojemu opiekunowi lub po prostu na ogólny adres mail: kontakt@headway.pl.


Wiele firm jest już z nami!